• Неодамнешно
Тела накит 14g 316L Сјај од не'рѓосувачки челик во темна акрилна стомачна банана, сет
zoom_in

Тела накит 14g 316L Сјај од не'рѓосувачки челик во темна акрилна стомачна банана, сет

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој сјај во темното тело накит за бели банана се состои од челик и акрилен материјал на 14 мерач. Челичниот стомак има црни мониста со розови, вар и сина внатрешност за дополнителен интерес. 316 L не'рѓосувачки челик. Ширина од 1,6мм на иглата. 10мм должина на иглата. 8мм обоена сјај акрилна мушка и црна акрилна мушка од 5мм. Акрилна мушка од 10мм сјај и црна акрилна мушка од 5мм.

Избор на купувачи..