• Неодамнешно
дрпгунли Летни Фустани Плус Големина Жени Надвор Од Рамо Цветен Принт Долг Ракав Неправилен Секојдневен Фустан Розов Фустан За Жени Здолништа За Жени Црн 2хл
zoom_in

дрпгунли Летни Фустани Плус Големина Жени Надвор Од Рамо Цветен Принт Долг Ракав Неправилен Секојдневен Фустан Розов Фустан

DEN 271.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Должина : 90см/35.43" Ракав : 60см/23.62 "Рамо : 40см/15.75" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Должина : 91см/35.83" Ракав : 61см/24.02 "Рамо : 41см/16.14" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Должина : 92см/36.22" Ракав : 62см/24.41 "Рамо : 42см/16.54" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Должина : 93cm/36.61 " Ракав : 63cm/24.80" Рамо : 43cm/16.93" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 94cm/37.01" Ракав : 64cm/25.20 "Рамо : 44cm/17.32" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Должина : 95cm/37.40" Ракав : 65cm/25.59 "Рамо : 45cm/17.72" летни фустани 2023 розов фустан за жени здолништа за жени. Плус Големина Жените Надвор Рамо Цветни Печати Долг Ракав Неправилни Секојдневен Фустан Функција : 1. Оваа ткаенина е ладна и дише 2. Дизајн на ремен, уникатен 3. Омилена личност девојка. 4. Секојдневен стил, секојдневен мода 5. Направете да изгледате повеќе духовен Материјал : Полиестерска Нега На Облека : Нежна Пригода за миење раце : дневно, слободно време, одмор. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Избор на купувачи..