• Неодамнешно
HR15BS Бранеа Нерѓосувачки 1-1 2 Дијаметар Круг .050 Цевки - 98 Должина На Акциите
zoom_in

HR15BS Бранеа Нерѓосувачки 1-1 2 Дијаметар Круг .050 Цевки - 98 Должина На Акциите

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кружните Цевки CRL се формираат со помош на прецизна алатка за одржување на униформни дијаметри, овозможувајќи мазни премини на линијата на косата на споеви и крајни капачиња. Користете Ја Нашата Мачка. Бр.32629 Метален Контакт Цемент за да се постигне сигурна и трајна врска на сите врски.Предупредување за производот : мора да испрати заеднички превозник ако е над 98 " (2,49 м) должина.Повеќето тегови за испорака се приближни и не се потврдени. Доколку е потребна точна тежина за да се утврдат трошоците за испорака и потребни се трошоци за испорака за да ја завршите вашата нарачка, ве молиме побарајте го ова пред да ја поднесете вашата нарачка со контактирање НА УСЛУГАТА ЗА Клиенти НА CRL. Прикажаните слики на производот се од вистинскиот производ или блиска претстава. Боите може да варираат во зависност од видео картичката на вашиот компјутер и од тоа како е прилагодена бојата на вашиот монитор.Советодавно Од Нерѓосувачки Челик : Иако Нерѓосувачкиот Челик е отпорен на корозија, тој не е доказ за ' рѓа или дамки. ЦРЛ препорачува периодично одржување за да помогне во одржувањето на фабричката завршница. За повеќе информации, погледнете Го Одрекувањето од Нерѓосувачки Челик пронајдено во делот За Технички Референци подолу. 1-1/2" (38 мм) Надворешен Дијаметар. Избор На Стандардни Или 95 " (2,41 м) Должини. Достапни се и сопствени Должини. Подготвен за Фабрикување Во Три Архитектонски Завршетоци. Потребни Се Крајни Капачиња За Врвовите На Објавите (Не Се Вклучени).

Избор на купувачи..