• Неодамнешно
Стратон Домашен Декор Фарма Жолта Квадратна Фолија Плоштад Медалјон Ѕид Декор
zoom_in

Стратон Домашен Декор Фарма Жолта Квадратна Фолија Плоштад Медалјон Ѕид Декор

DEN 434.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

"Барате уметничко дело што недостасува за да го комплетирате софистицираниот изглед на вашиот дом? Изборот на вистинската ѕидна уметност за вашиот внатрешен простор може да биде незгодно. Сакате парче што додава живот на вашиот гол ѕид додека истовремено го надополнува постојниот домашен декор со рустикална тематика. Ако сте подготвени да му дадете на вашиот ѕид со обичен изглед дотерување, ова рачно изработено уметничко парче може да помогне. Покажете го вашиот врвен вкус во дизајнот на ентериер со Домашниот Декор Стратон Куќа На Фарма Жолта Квадратна Фолија Плоштад Медалјон Ѕид Декор. Подигнете го изгледот на вашиот внатрешен простор со овој декор на ѕидот од медалјон. Се истакнува со дизајни на четирифолија, во комбинација со златно жолта врежана метална позадина. Дрвената рамка има потресена, лесно обоена завршница и има видливи детали за жито за акцент. Со димензии 15,75 W x 1,25 d x 15,75 H инчи, ова уметничко парче е направено од 40% фурнир од дрво ОД МДФ и 60% метал. Уште не сте убедени? Еве повеќе причини да го сакате ова уметничко дело : Цврста, издржлива конструкција. Спремен за бесење. Работи добро со рустикален домашен декор. Двојно зголемете го шармот на вашиот внатрешен простор. Додадете Го Декорот За Домашен Декор Стратон, Жолта Квадратна Фолија, Медалјон, Ѕиден Декор во вашата кошничка сега. ""Стратон Домашен Декор Фарма Жолта Квадратна Фолија Плоштад Медалјон Ѕид Декор •Мери 15,75" W x 1,25" D x 15,75" H •Тежи 2,42 фунти •димензиите на Пакетот се 17,72" W x 1,57 "D x 17,72" H •Не е потребно склопување •Изработено од МДФ со дрвен фурнир и метал •Природно дрво и жолти нијанси •Лесно се вклопува и се меша со Фарма куќа дома Декор Стил •Доаѓа Подготвен За Закачување Со Помош На Приложената Закачалка За Пила На Грбот, Дополнителен висечки хардвер Не е вклучен".

Избор на купувачи..