• Неодамнешно
Бесплатно собрание на женското вградено половината на вратот на вратот за вратот
zoom_in

Бесплатно собрание на женското вградено половината на вратот на вратот за вратот

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Да изгледате добро е едноставно кога ќе започнете со ласкавото собрание на бесплатниот собрание на врвот-новиот одење за работа или игра. Исклучиво на. Материјал : 99% органски памук/1% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’1 ”и носи големина S. fit : полу-опремени. Деколте : V-вратл. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : кратки, ракави на ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Затегната половината создава вклопување во фигура. Women'sенски вграден половината V-врат од вратот од бесплатното собрание. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Избор на купувачи..