• Неодамнешно
Атлетски работи тенок-нога со висок пораст редовно вклопување, брои, пакувања
zoom_in

Атлетски работи тенок-нога со висок пораст редовно вклопување, брои, пакувања

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие хеланки на атлетски дела ќе го подготват вашиот спортист да се соочи со нешто кога денот ќе го фрли патот! Овие хеланки со целосна должина се влага и означуваат помалку, обезбедувајќи најудобно вклопување, истовремено обезбедуваат и крајниот стил. Оценете го вашиот млад спортист пар хеланки за да ја задржи покриена и удобна за нејзината следна пракса. Овие хеланки ги добиваат сите со удобни поени. ! 2 пакувања на хеланки со целосна должина. Без ознака. Технологија за влага за влага со Dri-работи. 86% рециклиран полиестер, 14% дрес на спандекс. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, користете само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо. Земја на потекло - Хаити.

Избор на купувачи..