• Неодамнешно
Thumbrintz Saeastar Bay Starfish Sham
zoom_in

Thumbrintz Saeastar Bay Starfish Sham

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прекрасната уметност од студиото „Thumbrintz Design Studio“ создава дизајн на крајбрежје со тематски теми во сина, бела боја и, црвена за оваа уметничка управувана срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Машинско миење и д -р Сет вклучува : Еден (1) Sham Weave : Plain Pattern : Geometric Color опции : повеќекратно броење на броењето : 12/1materials : Упатства за полиестер и Cotton Care : Машински миење и димензии на димензии : 22 инчи широк x 38 инчи долготрајни димензии : 22 инчи широки x 30 инчи долги дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Сетот вклучува : еден (1) срам. Ткаат : обична. Модел : Геометриски.

Избор на купувачи..