• Неодамнешно
Исечете го женскиот квадратен врат селанец со ракави со ракави
zoom_in

Исечете го женскиот квадратен врат селанец со ракави со ракави

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Исечете го женскиот ракав ракав на плоштад вратот селанец, летна сензација : лесен селанец врвот од лажичка со Лејси, Руфл Трим-врвот што работи со вашиот обичен, како и полу-формален изглед. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Еве сега вашиот поглед на сè што правите. Оваа блуза е составена од 100% памук за најдобра удобност. Исклучиво на. Моделот е 5-9 и носи големина S. лесна; модерно вклопување. Стил на пуловер. Квадратно деколте; чипка исечете ја предната страна. Кратки ракави за мафини со манжетни за истегнување. Еластично деколте и биста. Ласкаво заоблен полите. Меко, ткаено и текстурирано тело. Поставени на предните гради и горниот дел од грбот. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Women'sенски селанец од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Еве сега вашиот поглед на сè што правите.

Избор на купувачи..