• Неодамнешно
Се прашувам копче со фланел со долги ракави на нација надолу
zoom_in

Се прашувам копче со фланел со долги ракави на нација надолу

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Зашилена јака на скут. Долги ракави со копчиња со копчиња. Копче надолу. Џеб на градите. Сеопфатна карирана шема. Печатени starsвезди. Закривена кошула хелајн. Лесна ткаенина од фланел. 54% памук, 45% рајон, 1% други влакна. Измијте внатре надвор, машината измијте ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо на обратно ако е потребно, не печатење на железо. Направено во Бангладеш.

Избор на купувачи..