• Неодамнешно
Maidenform Women's Leansless обликување на бутовите
zoom_in

Maidenform Women's Leansless обликување на бутовите

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Неискрената бутовост на „Мејденформ“ нуди секојдневна контрола за сите околу мазнење. Сосема мазно под облеката. Истегната, лесна конструкција за удобно секојдневно носење со доверба. Памук панел за џусеви. Секојдневна контрола на мазнење. Беспрекорна и мазна, носете под облека со доверба. Памук панел за џусеви.

Избор на купувачи..