• Неодамнешно
Модерна сина цветна аранжман ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност
zoom_in

Модерна сина цветна аранжман ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

DEN 583.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметничките дела се однесуваат на : вазна, растение, цвеќиња, шема, цвет, засилени Растенија, цветни аранжмани модерна, сина, Икебана. Дизајн од essеси Кит. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Избор на купувачи..