• Неодамнешно
Кабел за паркирање на сопирачките за паркирање Raybestos, БК се вклопува во Изберете: 1987- Кадилак Брогам, Кадилак Флитвуд Брогам
zoom_in

Кабел за паркирање на сопирачките за паркирање Raybestos, БК се вклопува во Изберете: 1987- Кадилак Брогам, Кадилак Флитвуд

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каблите на сопирачките Raybestos® Element3 ™ се најхран технички напредните кабли достапни во индустријата. Собранијата на кабелот за сопирачките се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Ова дава беспрекорна изведба секој пат кога ќе се применат. Raybestos Element3 Кабли на сопирачките : Перформанси - Врши идентично со OE стандардите. Тривалентните фитинзи со обложени цинк со легура - Обезбедете одличен хидрауличен заптивка и максимална заштита на корозија. Двојни затегнати фитинзи - Обезбедете подолг живот на цревото и исклучителна издржливост. Вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во ОЕ Цревата за сопирачките - вклучуваат држачи, громи, обликувани пластични чувари и клипови со жица. Инсталација - Сите држачи и фитинзи во стилот на ОЕ овозможуваат лесна инсталација. Одговара Изберете : 1987-1990 Cadillac Brougham 1986 Cadillac Fleetwood Brougham 1982-1984 Cadillac Fleetwood Chassis и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Избор на купувачи..