• Неодамнешно
Фармерки со Софија од Софија Вергара Плус со големина на макси фустани со странични исечоци
zoom_in

Фармерки со Софија од Софија Вергара Плус со големина на макси фустани со странични исечоци

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Едноставно, лизгајте се на исечениот фустан на софија Вергара и гледајте ја магијата да се случи .. со многу криво-привлечност, овој фустан има вметнувајќи V-врат, трендовски странични исечоци и предна треска што тече од половината до полите. Тотално леле достоен! Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Te lo Pones y ¡Listo! El Vestido Halter con cortes de Sofia vergara tiene muceas curvas llamativas y está conteccionado con un uncote bajo en v, unos cortes thereales de moda y un frente con volantes que va desde la cintura hasta el ruedo. ¡Поедноставен еспект! Ексклузивен en. Материјал : 97% рајон/3% спандекс/97% рајан; 3% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 2x/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 2x. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Должина : макси фустан; 53 ”долги од центарот на задниот врат за големина 2x/vestido a media pierna; 53 ”de largo desde el centro de la parte posterior del cuello para la talla 2x. Затворање : Стил на пуловер со прилагодлива вратоврска на вратот/Estilo Pulóver con lazo ajustable detrás del cuello. Ракави : Манга без ракави/грев. Ocketsебови : Ниту/грев болило. Карактеристики : Вклучување на деколте на V-Halter со прилагодлива вратоврска; нивоа; назад еластична лента за половината; детали и задни детали со вратоврска; фронт на шут; преден дел; Неисполнет/Ескоте Халтер Бајо Ен v con lazo ajustable en la parte posterior; Ескалонадо; Pretina Elástica en la parte posterior; Detalle de Corte Lateral y en la parte posterior, con lazo ceñidor; Френте Кон Волантес; Абертура ал Френте; грев форро. Облека за отсекување на фустанот на жените плус големина од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Избор на купувачи..