• Неодамнешно
Shoomprintz Soneycomb Монограм Пуф, жолт
zoom_in

Shoomprintz Soneycomb Монограм Пуф, жолт

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Shoomprintz Shonecomb Monogram Pouf, жолта : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во жолта, сива и бела совршена за овој печатен пуф. Зименот, отстранлив печатен капак го одликува дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Може да се отстрани капакот; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот.

Избор на купувачи..