• Неодамнешно
Герелик компактно крајно седиште без раце
zoom_in

Герелик компактно крајно седиште без раце

DEN 1573.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гарелик/ЕЕЗ-ин е лидер во морските иновации повеќе од 60 години. Како компанија, таа се гордее со тоа што нуди квалитетни производи поддржани од интегритет, иновации и услуги. Garelick 480 Компактно крајно седиште без раце : Сите временски услови за поддршка на бело седиште. Класичен удобност на столот за рака и дизајн на скалила назад. Висока густина, бело полиетиленско седиште и грб. Дебели, отстранливи бели перничиња прилепуваат на рамки. Хардвер со завртки. Тешки анодизирани алуминиумски екструзии, сврзувачки елементи од не'рѓосувачки челик. W : 18 "(45cm), D : 17,5" (44cm), H : 21 "(53cm).

Избор на купувачи..