• Неодамнешно
Sofia фармерки слабиот проточен среден раст на глуждот Jeanенски женски
zoom_in

Sofia фармерки слабиот проточен среден раст на глуждот Jeanенски женски

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете гламур во вашата гардероба со овие фармерки на глуждот од софија фармерки од Софија Вергара, исклучиво на. Тие се изработени од супер-меки и затегнати тексас што не бара влечење и ќе ве одржува слободно да се движите. Están hechas de denim súper suave y elástico que no quier ropserse y te mantendrá moviendose liberemente. Sofía Skinny Studed Mid Rise Drighter Drighte Furnle Jean Jean (светло миење) : Мерења на модели : висина 5? 9 ", половината 25", биста 34 ", колкови 35". Измислување на тексас на мека истегнување / савејска естарамиенто тексас. Слабо вклопување / Ajuste Flaco. Должина на глуждот, 27 "inseam / longitud del tobillo, 27" Entepierna. Среден пораст, 9,5 "предни / алтура медиуми, 9,5" Деланте. Студија за украсување / ембалиемиенто Таконадо. Контурирана половината со копче пред и патент мува / cintura contorneada con el botón delantero y cremallera мува. Три предни џебови / TRES Bolsillos Delantero. Две џебови / дос болилос трасерос. Јамки за појас / Лазос де ла Кореа. 56% памук, 25% полиестер, 18% вискоза, 1% еластан / 56% алгодон, 25% полиестер, 18% вискоза, 1% еластан. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво, топло железо кога е потребно / лајв Máquina en frío con Colores Слично на тоа, соло con blanqueador que no contenga cuando sea necesario, sequ con secado bajo y con con Хиеро Калиенте.

Избор на купувачи..