• Неодамнешно
Халмарк торба за подароци за дипломирање
zoom_in

Халмарк торба за подароци за дипломирање

DEN 71.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Стока на белег.

Избор на купувачи..