• Неодамнешно
Контактирајте бебе бебешки момчиња спијат и играат со капа, сет од 2 парчиња, големини на новороденчиња
zoom_in

Контактирајте бебе бебешки момчиња спијат и играат со капа, сет од 2 парчиња, големини на новороденчиња

DEN 204.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Облечете се бебе во стил со овој контакт бебе момче спиење и играјте сет со 2 парчиња, комплетно со подножје со долги ракави направени од мека 100% памучна ткаенина за удобно вклопување без гужва. Додавањето на капачето ја комплетира оваа симпатична облека со леснотија. Совршено за пријатни денови на дома или дополнителна удобност во студените денови. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 каросерија и 1 капа за појавување. Fit : Snug Fit. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на копчето Snap однапред. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Супер-меко чувство. Памук спиење и играње каросерија и капа за момчиња од бебето од контакт.

Избор на купувачи..