• Неодамнешно
Printенски и женски плус краток ракав со кратки ракави печатени традиционални наметки за спиење
zoom_in

Printенски и женски плус краток ракав со кратки ракави печатени традиционални наметки за спиење

DEN 527.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Наметката на ракав од страна на тајните богатства е обележана со суптилни детали за чипка што додава допир на стил и елеганција на оваа класична силуета. Сметајте се за мирен ноќен сон во нашата мека ткаенина од мешавина од памук што ќе ве завитка во без напорна удобност, украсена со пински пилиња и треперење за лесно носење. Ова брзо ќе стане една од вашите омилени артикли за облека за спиење. Наметка со кратки ракави со деликатна трим на чипка. Плоштад врат со ракави со капа. Пинските пилиња и се тресат на јарем. 6 Плакета на копчињата. Мека ткаенина со лесна нега во 60% памук 40% полиестер дрес. машина за перење.

Избор на купувачи..