• Неодамнешно
Фармерки со Софија од Софија Вергара женски асиметричен џемпер од желка
zoom_in

Фармерки со Софија од Софија Вергара женски асиметричен џемпер од желка

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тоа е она што ние го нарекуваме трендовски основен. Turtи џемперот на Софија Вергара го одржува флерт и свеж со асиметрични детали за исечоци и мекото тело на ребрата. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Esto es lo que llamamos una pieza básica de moda. El Suéter Cuello de tortuga de Sofia vergara cuenta con un gooth coqueto y leajado con un detalle de abertura diagonal y suave tejido acanalado. Ексклузивен en. Материјал : 100% вискоза/100% вискоза. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". ФИТ : Вметнат/Тале Холгадо. Тежина : Лесна/Лигеро. Деколте : Turtleneck; Детали за пресек/Куело Алто (Куело де Тортуга); Detalle de Abertura. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : долга/манга ларга. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Ребрестиот плетено тело/Tejido de Punto Acanalado. Женски џемпер со ребрести женски од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Избор на купувачи..