• Неодамнешно
Атлетски работи Девојки Активна четвртина палтовер џемпер, големини 4- & плус
zoom_in

Атлетски работи Девојки Активна четвртина палтовер џемпер, големини 4- & плус

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сакате парче што вреска спортско и симпатично? Не гледајте подалеку од оваа четвртина џемпер за џип пулвер од девојчињата Рибок. Pullover нуди малку истегнување на тоа, така што ќе биде лесно да се облече и да се соблече, правејќи го ова да се оди во џемпер што сте го барале. Долгите прошетки на паркот во студените денови не се проблем со овој сет затоа што џемперот со долг ракав со ребрести манжетни го одржува топол воздух и ладниот воздух надвор. Подиси целиот врат за да ја задржи заштитена. Деталите за блокирање на бојата нудат поп боја за да може да биде удобна и да изгледа симпатична да го прави тоа! Направено од меко руно (памук 60% / полиестер 40%). Одлично за мешање и совпаѓање со нејзините омилени врвови, џогери или фармерки. Четврток патент од градите до вратот ја олеснува да ја задржи топла и заштитена од елементите. Ребрести манжетни и полите. 60% памук, 40% полиестер. Измијте со слични бои, веднаш извадете, не бели, машинско миење ладно, ладно железо колку што е потребно, не декорацијата на железо, сува суво ниско.

Избор на купувачи..