• Неодамнешно
Елен го става машката Walkmaster Wingtip Oxford кожа чевли
zoom_in

Елен го става машката Walkmaster Wingtip Oxford кожа чевли

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не мора да ја компромитирате удобноста за да изгледате одлично. Еленот го става машката Walkmaster Wingtip Oxford1 S.U.P.R.O 2.0 Меморија пена кожа класичен удобност Оксфорд чевли ќе биде вашето тајно оружје, дозволувајќи ви да се чувствувате и да изгледате како милион долари. Квалитет на кој можете да му верувате : Стариот елен прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и застануваме зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека ние сме посветени на тоа да го направиме правилно . Супериорна удобност : Одликувајќи супер лесен гума од гума, овие ќе бидат најудобните чевли во вашиот репертоар. Висококвалитетниот чорап е направен од TPE, рециклирачки материјал познат по издржливост и амортизација. Класичната шема на чипка на Оксфорд овозможува лесно персонализирано вклопување . S.U.P.R.O 2.0 внатре, отфрлање на вода надвор : Ние го ажуриравме нашиот познат S.U.P.R.O Sock за нова ера. Високо еластично мешано соединение на Ева соединение се наоѓа под заздравувањето и предниот дел за дополнителна апсорпција на шок и совршена рамнотежа. Комбинирајте го тоа со отфрлање на вода и имате најудобен пар чевли за секој ден во годината . разноврсна и стилска : богатите кожни гореки имаат рафиниран изглед што ќе работи со сè, од фармерки до костум. Заварувањето на обврзување со зашивање на контраст им дава на овие чевли поп што го сакате без да го претерате.

Избор на купувачи..