• Неодамнешно
High-N-Dryroll-Top-Top Whate White од компанијата Ален
zoom_in

High-N-Dryroll-Top-Top Whate White од компанијата Ален

DEN 163.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сувата торба со високо-N-суво ролна е и водоотпорна и лебдечка. Во торбата се карактеризира со груба дво-водоотпорна ткаенина со заварени споеви со висока фреквенција и засилено затворање на врвот на ролна. Торбата доаѓа со отстранлива и прилагодлива лента за носење, а торбата е дизајнирана да ја задржи вашата опрема да се сува. Специфициски : - Пакет капацитет : 10 L- Боја : Бела- Акцент Боја : Затворање на црно-црно : лента за рамо на рамо : Отстранлив- Отстранлив- Отстранлив- Пакет капацитет : 10 L - Боја : Бела - Акцент Боја : Црна - Затворање : Рол -врв - лента за рамо : Отстранлив.

Избор на купувачи..