• Неодамнешно
Врховни деца без брчки хипоалергични меки и пријатни чаршафи, повеќе бои
zoom_in

Врховни деца без брчки хипоалергични меки и пријатни чаршафи, повеќе бои

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

1500 Врховни детски кревети за постелнина - Забавно разнобојни и удобни комплети за момчиња и девојчиња - Длабоки џебни брчки хипоалергични меки и пријатни постелнини поставете ја сцената за соништата Sugarplum Dreams со Sweet Home Collection Kids Set. Одликувајќи се со двојна четкана конструкција на микрофибер, тие ќе сакаат да спијат на овој ултра мек лист. Детски печатени листови. Моделирани. Супер мек двојно четкан микрофибер. Комплетите близнаци и близнаци XL вклучуваат 1 вграден лист, 1 рамен лист и 1 перница. Целосниот сет вклучува 1 вграден лист, 1 рамен лист и 2 перници . машина што се мие, отпорен на брчки. 14 "Длабок џеб. Целосно еластизиран вграден лист без лизгачки еластични катчиња. Димензии : Близнак : Опремена 75" x 39 ", рамен 96" x 66 ", една перница 20" x 30 ". Близна XL : Опремена 80" x 39 ", Рамен 102" x 66 ", една перници 20" x 30 ". Полн : опремена 75" x 54 ", рамен 96" x 81 ", две перници 20" x 30 ".

Избор на купувачи..