• Неодамнешно
Супер стационарен сет - издание на храна
zoom_in

Супер стационарен сет - издание на храна

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ослободете ја креативноста на вашиот мал уметник со сетот за супер канцелариски материјал на Бендон! Комплетот спакуван со џем вклучува над 375 парчиња, вклучувајќи креони, маркери, налепници за фолија, тетратка и торбичка за моливи. Тоа е сето-во-еден, бесплатен сет на екран што го баравте! Вклучува над 375 парчиња, вклучувајќи торбичка со моливи, тетратка од 30 страници, 4 налепници, 4 мини маркери и 6 креони. Активностите со отворено дозволуваат креативната игра на вашето дете да заземе централна сцена . прави одличен подарок за малиот уметник во вашиот живот . светло разнобојно уметничко дело на секоја компонента.

Избор на купувачи..