• Неодамнешно
Дикис мажи и големи мажи Редовно исправени фармерки од 5 џебни тексас
zoom_in

Дикис мажи и големи мажи Редовно исправени фармерки од 5 џебни тексас

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Dickies редовно директно вклопување со 5 џебни тексас Jeanан е работен пантолонец, изграден од 100% тешка категорија памучна тексас, со традиционален стајлинг со 5 џеб. Има сè што сакате во пар вредни фармерки. Седнува малку под половината, се вклопува над чизмите, има тешки месинг патент и навртки на стресните точки. Инженерско е да трае и цени за да се задоволи. Дикис мажи и големи мажи редовно се вклопуваат во тексас од 5 џебни тексас.

Избор на купувачи..