• Неодамнешно
Уникатни поговори за кратки ракави за кратки ракави за кратки ракави со мачки маички со мачки за вратот на вратот
zoom_in

Уникатни поговори за кратки ракави за кратки ракави за кратки ракави со мачки маички со мачки за вратот на вратот

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Chartенски краток ракав контраст со цртани цртани филмови мачки, тркалезен врат, t-shirtrefresh, вашата основна колекција на маици со ова парче за печатење со мачки за цртани филмови. Добијте трендовски цртан филм мачки за печатење за вашето лето. Спарете го ова лето со фармерки и тренери за да го завршите изгледот. 95% полиестер 5% спандекс. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Блок во боја. Модел на лице со мачки. Женска маица. Машинско миење ладно со слични бои, не впивајте. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 33", половината : 24 ", колк : 36 3/8", тежина : 122 фунти, моделот носи XS. Табела со големина на телото (во инчи) големина-маж - гарнир на половината ширина на рамото - 33 - 25- 14 3/4s - 35 - 27 - 15 1/4m 37 - 29 -15 3/4 L - 40 - 32 - 16 3/8xl - 43 - 35 - 17.

Избор на купувачи..