• Неодамнешно
Метална јакна за ветерници во боја на бои со постава за мрежи
zoom_in

Метална јакна за ветерници во боја на бои со постава за мрежи

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ограничен премногу металик на ветерници на девојчињата во трајна ткаенина Ripstop. Оваа јакна има постава за мрежи за да овозможи дишење, има блокирање на бои низ целиот свет и има еластични манжетни и полите за одлично вклопување. Совршен за удобност и издржлив за грубо време. Земи го твоето сега! Еластични полите и манжетни. Џебови од страничен влез. Целосно затворање на предниот патент. Хауба. Постава за мрежи.

Избор на купувачи..