• Неодамнешно
Време и време женски лесни меки кратки
zoom_in

Време и време женски лесни меки кратки

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одлучете се за симпатични и удобни на време и меки кратки на Tru. Пар со омилената мета или резервоар за обичен изглед кој е совршен за сончев ден. Материјал : 56% Tencel/44% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : квадратно деколте. Затворање : Прилагодливи ленти со затворачи на затворачи. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Еластична половината со врзана вратоврска; Супер-мека ткаенина. Ofенски меки кратки кратки од време и вистинито.

Избор на купувачи..