• Неодамнешно
Единствени поволни цени 4 Рачка рачка од чај од чај од не'рѓосувачки челик
zoom_in

Единствени поволни цени 4 Рачка рачка од чај од чај од не'рѓосувачки челик

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

4 "Рачка од чај од чај од чај од не'рѓосувачки челик (10-пакувања). Погодно е да се искористи течна храна како супа и каша со овие лажици за вечера. Направено од 18/0 премиум одделение не'рѓосувачки челик, прилогот обезбедува долготрајни перформанси и штандови и стои до чести миења. Погоден за секојдневна употреба или специјални прилики, придвижувачот од не'рѓосувачки челик нуди добар изглед, без разлика дали поставува маса за бранч или вечера со пријателите. Saft го користи дизајнот на тркалезниот раб и површината со огледало, класичен дизајн, класичен дизајн, класичен дизајн . Погодно за употреба, ова парче прибор за прибор има удобна рачка во форма на солза. 0,6 "(l*w). Големина на врв на лажицата : 4,5 x 3,3см/1,7" x 1,3 "(L*w). Вкупна должина : 15,3 см/6". Содржина на пакет : 10 x лажици за вечера.

Избор на купувачи..