• Неодамнешно
Црн дијамантски микро стопери
zoom_in

Црн дијамантски микро стопери

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристиките на црниот дијамант микро Стоперскер/железо мешавина во трапезоидни глави обезбедуваат залак во тенки поставени страни, кои се силни, флексибилни и помалку склони кон фрејтирани 1 и 2, се само за стока за директна помош.

Избор на купувачи..