• Неодамнешно
Карактеристики компатибилни со 2001- Volkswagen Passat левиот возач халоген со сијалица
zoom_in

Карактеристики компатибилни со 2001- Volkswagen Passat левиот возач халоген со сијалица

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Специфичен производ на производот ТИПЕ : КомпозитБули вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна пакет на леќи : НОФИТ : Директен тип на фитмамент : Директна замена на делот Број на дел : 3 B0941015 AQPARTS Број на врската : VW2502118 INTERCHANGE Дел Број : 3 B0941015 AQ гарантирана километража од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compatible со следниве возила : Позиција : Лево -функција : 2001-2005 STYLEVOLKSWAGEN2002-2005 PASSAT2001 PASSAT OE Број : 3 B0941015 AQ. Број на делови : VW2502118. Број на размена на дел : 3 B0941015 AQ, VW2502118.

Избор на купувачи..