• Неодамнешно
Едноставно излитена шик розова роза со 3 парчиња ватенка, крал
zoom_in

Едноставно излитена шик розова роза со 3 парчиња ватенка, крал

DEN 475.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте му на вашата спална соба изгледот на софистицирана елеганција со едноставно излитена шик розова роза со 3 парчиња ватенка, крал. Уживајте во прекрасната шема на розово цветна на оваа ватенка, бидејќи ве транспортира во село дома од вашите соништа. Со сетот достапен во розова или бела боја, сигурно е да ја исполни визијата за која се стремите. Убавината не е сè со овој ватенка и срам. Направено е со зачудувачки удобен мек измиен микрофибер кој е сигурен дека ќе ве остави да се чувствувате добро одморено и енергично. Овој сет на ватенка и срам е достапен во големини на близнаци, полни/кралици и крали и е машина што може да се мие за лесна нега. Направете ја розовата ватенка и срамната поставена од едноставно излитена шик следниот чекор во создавање на совршена спална соба. Постелнина за возрасни. Едноставно излитена шик розова роза со 3 парчиња ватенка сет, големината на кралот Кинг вклучува : ватенка (104 "x92") и 2 шами (20 "x36"). Бои : цврста светлина розова. Модел : Пинсонична цветна. Пар со едноставно излитени сетови за шик листови и евро -шами (продадени одделно). 100% мек измиен микрофибер. Машина за перење. Постелнина за возрасни.

Избор на купувачи..