• Неодамнешно
Codsенски памучни истегнувања со ниско сечење чорапи - пакувања
zoom_in

Codsенски памучни истегнувања со ниско сечење чорапи - пакувања

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овошје на разбојните женски памучни памучни сетемни чорапи со ниско намалување на табулаторот - 3 пакет нуди неверојатна удобност по цена што нема да ви го сруши буџетот. Пакетот со 3-пар чорапи е совршен за секојдневно носење и е дизајниран да се одржи во која било активност. Мека конструкција на памук обезбедува неспоредлива мекост и амортизирање додава дополнителна поддршка за тие долги работни денови. Нежниот цвест на пети додава дополнителна удобност и ја намалува иритацијата. Материјалот за истегнување е плетен низ чорапот за супериорно вклопување. Без разлика дали работите или работите надвор, можете да сметате на овие чорапи за да ја одржите својата форма и да го издржите тестот на времето. Овошје на разбојните женски памучни се протегаат со ниско сечење чорапи - 3 пакувања 3 пара за неверојатна вредност. Дополнителен издржлив дизајн на перница за крајна удобност. Истегнете материјал во текот на супериорно вклопување. Мазен цвест на пети за да се намали иритацијата. Стилска силуета со ниско сечење. Совршен за работа или работа надвор.

Избор на купувачи..