• Неодамнешно
Централна долина Карастан Централна долина Црвена 5 '3 7' 10 килим во областа
zoom_in

Централна долина Карастан Централна долина Црвена 5 '3 7' 10 килим во областа

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Наменети за килими од Карастан од страна на Дру, Едноставно вакуум редовно, самото место чисто со решение на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . увезени од Индија : Карастан килими има партнерства со врвни продавачи од целиот свет за да обезбеди најдобри решенија за декор за решенија за декор за решенија за декор за твојот дом.

Избор на купувачи..