• Неодамнешно
Тешки камион со приколка со играчка за возење на дете од дете од Кид Тракс, сина
zoom_in

Тешки камион со приколка со играчка за возење на дете од дете од Кид Тракс, сина

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тешки камион со приколка со играчка за возење на дете од дете од Кид Тракс, Блугив Играње на тешка надградба со 6-волт-тешки влечни пикапи за возење од Кид Тракс! Овој забавен сет на тркала има уникатен, одвојлив приколка за влечење што е совршен за да се донесе играчки за возење. Малите возачи ќе го сакаат реалниот дизајн на пикап и креветот за камиони што обезбедува дополнителен простор за складирање за играчки и закуски. Вашето малечко нема да престане да се смее и да се кине на врвот на овој симпатичен играчки автомобил што е наменет за возачи 18 месеци+ со максимална тежина од 44 фунти. Лесниот систем за погон на копчето е совршен за мали раце и раце, додека безбедните врвни топки од 2 км / ч. Кога е време за пит-стоп, можете да ја користите вклучената батерија и полнач за полнење со 6 волти за да ги вратите и да работат. Трка до финишот со 6-волт-тешки приборувачки пикап возење од Кид Тракс! Автентичен дизајн на камиони со одвојлив приколка за влечење. Трејлерот е совршен за да ги донесете вашите омилени играчки за возење. Реалниот кревет за камиони е одличен оддел за закуски или повеќе играчки. Системот за возење со лесен копчиња е дизајниран за мали раце и раце. Безбедна максимална брзина од 2 км на час. Гуми за влечење на ленти за влечење на електрична енергија, го одржуваат возењето мазно и стабилно. Доаѓа со 6-волтен полнач за полнење на батерии и wallидови, така што забавата никогаш не мора да престане!. Седи еден возач 18 месеци.

Избор на купувачи..