• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност starsвезди Мандала платно уметност од Кети Г. Аренс
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност starsвезди Мандала платно уметност од Кети Г. Аренс

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „starsвезди Мандала“ платно уметност од Кети Г. Аренс : Уметничка : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..