• Неодамнешно
Класичен фустан за машка и фонд за машки чинови
zoom_in

Класичен фустан за машка и фонд за машки чинови

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето преземање на иконскиот чизми на Челси, во кој има стрии, изложени шевови и табулаторот за влечење на потпетиците. Изработени со премија автентични кожни нагоре од дизајнерите во Tuck & von. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..