• Неодамнешно
Машки Закосен Раб Мат Нерѓосувачки Челик Прстен, Удобност Одговара Свадба Бенд
zoom_in

Машки Закосен Раб Мат Нерѓосувачки Челик Прстен, Удобност Одговара Свадба Бенд

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машки Нерѓосувачки Челик 8мм Закосен Раб Свадба Бенд Брз И Слободен USPS Прва Класа Превозот, Цел Ќе Пристигне во Рок од 2 до 5 Работни Дена За Континентална Сад Адреси. Удобен прстен од нерѓосувачки челик, тој е отпорен на гребење и доволно издржлив за да се носи цел живот. Прстенот од нерѓосувачки челик е хипоалергичен, можете да го носите без страв од осип или промена на бојата. Ширина на бендот-8мм. Пакет во кадифена торба за подароци, Гарантирано Задоволство, Бесплатно Враќање.

Избор на купувачи..