• Неодамнешно
Напад на сезоната на титан, машка кратка ракав графичка мета
zoom_in

Напад на сезоната на титан, машка кратка ракав графичка мета

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие удобни маички можат да ги носат и Арминс и Титаните. Серија три карактеристики Ерен, Армин и Микаса ги преживеаја махинациите на сопствената влада, додека го штитат човештвото од уништување. Не го заборавај нивниот водач Леви, кој можете да го најдете во овие нови AOT Tees. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Избор на купувачи..