• Неодамнешно
Женска Еднобојна Блуза Со Кружен Врат Долг Надуен Ракав Плетена Врвна Облека За Пуловер На Бодикон
zoom_in

Женска Еднобојна Блуза Со Кружен Врат Долг Надуен Ракав Плетена Врвна Облека За Пуловер На Бодикон

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

71t Рамо : t14. Декорација : Никој.(1 инч=2,54 см).Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.31t Рамо : t14. Стил На Ракав : Издувам Ракав. 96t Биста : 38.Женска Еднобојна Блуза Со Кружен Врат Со Долг Надуен Ракав Плетена Врвна Облека За Пуловер на Бодикон .Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Тип на шема : Цврста боја.02t Ракав : 29. Материјал : Полиестер и памук. Јака : Желка.

Избор на купувачи..