• Неодамнешно
Ауфмер Клиренс Дуксери За Жени Дами Мода Секојдневен Печатење Со Качулка Со Качулка Џебни Дуксери Блуза Есенска Облека
zoom_in

Ауфмер Клиренс Дуксери За Жени Дами Мода Секојдневен Печатење Со Качулка Со Качулка Џебни Дуксери Блуза Есенска Облека

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Моден Секојдневен Џебен Дуксер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Blouse Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење,, 3.Уникатниот дизајн ве прави поубав4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта!5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени, девојка повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Не Може да се намали Во ладно перење, фен за тивок оган. ● Американски стил за сите возрасти. ●Врвката за влечење на хаубата може да се повлече цврсто за да се задржи ветрот надвор во студените пролетни/есенски/зимски денови. ● Добра дебелина и топлина за поладни денови на пролет или fall. ®Издржлив, исто така може да го натопи во топка и да го стави во мојата торба и сепак да го носи подоцна. ● Точно по големина, удобно вклопување и совршено за надворешна облека.

Избор на купувачи..