• Неодамнешно
Тојела Капе Тркало Пма Сите Метални Наведуваш Долго Фрлање Риболов Ролна Риболов Ролна Анти-Експлозија Линија Риболов Ролна Двојна Сопирачка Вода пад тркало десн?
zoom_in

Тојела Капе Тркало Пма Сите Метални Наведуваш Долго Фрлање Риболов Ролна Риболов Ролна Анти-Експлозија Линија Риболов Ролна

DEN 195.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Информации за производот : име На Производ : ПРО Макс 3 Материјал : графитно главно тело и страничен капак1. 7 топчести лежишта од нерѓосувачки челик + 1 валчест лежиште, работи непречено2. Машинските елоксирани алуминиумски двојни калеми можат да обезбедат цврстина без додавање вишок тежина3. Системот за сопирање на дискот за напојување обезбедува непречени перформанси на сопирање4. Издржливите месинг запчаници можат да го продолжат списокот за пакување опрема : риболов ролна*1 Тркало За Капење Тојела Пмакс3 Целосно Метална Мамка Со Долго Фрлање Риболов Ролна Риболовна Ролна Против Експлозија Линија Риболов Ролна Двојна Сопирачка тркало за Капка Вода десна рака.

Избор на купувачи..