• Неодамнешно
Симплмасигени Женски Здолништа Фустани Клиренс Плус Големина Лето Лежерно Женско Лажно Дводелно Трчање Секојдневно Летно Спортско Вежбање Велосипедизам Шорцеви
zoom_in

Симплмасигени Женски Здолништа Фустани Клиренс Плус Големина Лето Лежерно Женско Лажно Дводелно Трчање Секојдневно Летно Спортско

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стилски и мода ве прават попривлечни. Ткаенина Погодна За кожата, Мека и Удобна за Носење И Во Лето/Fall/Пролет/Зима. За нас,Симплмасигеникс најмногу се грижи за своите клиенти и би сакале да слушнеме каков било глас од вас.Изненадување за љубовник, семејство или пријатели. Лесно се спарува со чизми за трендовски изглед секојдневен стил.Нега на облека : нежно Измијте ги овие шорцеви во торба за перење за да изгледаат и да се чувствуваат најдобро. Совршен за спортисти кои се свесни за модата и секојдневна облека.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски здолниште : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 и .Повод : Без разлика дали извршувате 5к ИЛИ само извршувате обврски, овие шорцеви за вежбање што течат се совршени за секоја активност.Прекрасен Подарок. Машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте. Тоа е совршено здолниште за совршен ден. мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Погоден за вежбање, активности на отворено или секојдневно носење.

Избор на купувачи..