• Неодамнешно
онхуон женски лето краток ракав цветни v копчето за вратот надолу мини краток фустан
zoom_in

онхуон женски лето краток ракав цветни v копчето за вратот надолу мини краток фустан

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Контактирајте не ако имате какви било прашања, би сакале да ви помогнеме! Сезона : Летен Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Должина На Полиестерски Ракави : Краток Тип На Шема На Ракави : Должина На Цветна Облека : Минидекорација : Нонесилхуета : Обвивкашто добивате : 1 Х Dress Size Bust Shoulder Sleeve Waistlengthm100cm/39.43"Length : 88cm/34.72"Waist : 85cm/33.83"Size : MBust : 100cm/39. Повод : секојдневен и дневен стил.Ако сте жени или со поголеми гради, ве молиме погледнете ја големината поголема што ја нарачувате. Тие се совршени за лето, дури и пролет и fall.37"Shoulder : 39cm/15.12"Waist : 90cm/35.34"Shoulder : 40cm/15.31"Shoulder : 41cm/16.28"Shoulder : 42cm/16.Совети : машина/рачно перење ладно и линија за сушење, пеглајте ниско доколку е потребно.25"Size : LBust : 105cm/41.14"Sleeve : 14cm/5.Женски Лето Краток Ракав Цветни V Копчето За Вратот Надолу Мини Краток Фустанкарактеристики : Материјал : Полиестер.91"Waist : 100cm/39.24"Shoulder : 43cm/16. Погоден е за носење на работа/плажа/одмор/клуб/запознавање/свадба/матура / велигден/свечена пригода итн.75"Sleeve : 13cm/5.30"Waist : 105cm/41.43"Size : XXXLBust : 120cm/47. фустани за жени 2022. Дизајнот На V-вратот со извонреден ѓердан, комбинација на мода и секси. женски фустани. Овој симпатичен ситен фустан е задолжителен убав фустан во вашата гардероба.51"Waist : 95cm/37. Натпревар : Спарете го овој краток фустан со копче за возбудување со високи потпетици или рамни сандали за секојдневен секојдневен изглед.54"Sleeve : 15cm/5.Карактеристика : затворање на копчиња, еднобојна боја, копче надолу, дизајн на нивоа, ракав со кратко капаче, секојдневно лабаво вклопување, фустан за лулашка, фустан со туника, краток фустан.40"Length : 89cm/35.34"Length : 91cm/35.46"Length : 87cm/34.65"Size : XLBust : 110cm/43.37"Length : 90cm/35.93"Sleeve : 16cm/6. Стилските дизајни на детали ве прават попривлечни за секоја пригода.35"Sleeve : 12cm/4.83" летни фустани за жени 2022. Течен, симпатичен, секси и елегантен.04"Size : XXLBust : 115cm/45.

Избор на купувачи..