• Неодамнешно
Резервоар за манжетни Врвови Женски Модни Цветни Печатење Плисирани Без Ракави Обични Маици Елек Копче Врвот
zoom_in

Резервоар за манжетни Врвови Женски Модни Цветни Печатење Плисирани Без Ракави Обични Маици Елек Копче Врвот

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 38см/14,96" Должина : 71см/27,95"Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 39см/15,35" Должина : 72см/28,35"големина : xl биста : 114см/44,88" рамо : 40см/15,75" Должина : 73см/28,74"големина : xxl Биста : 120см/47,24" рамо : 41см/16,14" Должина : 74см/29,13"големина : хххл биста : 126см/49,61" рамо : 42см/16. Многу е погоден за празнично облекување,ќе ви се допадне и ќе станете фокус на секојдневието!Повод : Секојдневен Стил : секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Тесно што ќе добиете : 1 Х женски топ5.53"големина : ххххл биста : 132см/51.

Избор на купувачи..