• Неодамнешно
Вертикален Грејач, Циркулирачки Вентилатор За Греење, Режими, Заштита Од Прегревање Од 1000w Личен Мал Под За Домашна Канцеларија Домашни Основни Работи Молња Зделки
zoom_in

Вертикален Грејач, Циркулирачки Вентилатор За Греење, Режими, Заштита Од Прегревање Од 1000w Личен Мал Под За Домашна Канцеларија

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Доволно тивко за да се користи во спалната соба додека спиете со помалку од 36 децибели бучава.44 lbgros тежина : 760g/1.67 lb Моќност : 500/1000w Опис : Повеќе Начини. Мал керамички простор грејач може да го загрее целиот дом. Заштитете го вашето семејство од повреди на топлина и случајни пожари. Совети за купување : Ако има некаков проблем, само контактирајте со нас, веднаш ќе се справиме со тоа.Тивко и брзо греење . Ова е исто така за пријателите и семејството. Прекинувачите за заштита од врвот ќе се исклучат кога децата случајно ќе се превртат. Обезбедете ви најголема погодност, без разлика дали сте во канцеларија или дома, можете да ја почувствувате топлината. Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет, па ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да ја контактирате нашата 24-часовна услуга за грижа за клиенти преку интернет.

Избор на купувачи..