• Неодамнешно
ксинкингхао јога хеланки за жени жени обична мода тесни спортски јога панталони со висок струк шарени печатени хеланки женски јога панталони зелена хххл
zoom_in

ксинкингхао јога хеланки за жени жени обична мода тесни спортски јога панталони со висок струк шарени печатени хеланки женски

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : XL Половината : 76cm/29.20" колк : 92см/36.35" Колк : 100см/39.50 "Колк : 108cm/42. Големина : XXL Половината : 80cm/31. ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА, СЕКОЈА АКТИВНОСТ-Овие хеланки се за секоја сезона и секоја активност.22" должина : 98см/38. Јога, тренинг, фитнес, Пилатес или фит, овие тенки фит панталони може да се носат низ куќата, шопинг или живеење активен животен стил.92 "Колк : 104cm/40. Сите други прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на страницата за опис на производот. Големина : XXXL Половината : 84cm/33.37 "Должина : 102см/40.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.77 "Колк : 96см/37.80 " Должина : 100см/39. Големина : Л Половината : 72см/28.52 " Лабави Јога Панталони За Жени. Спарете го со што било, од фустани до џемпери за изглед што го одразува вашето чувство за стил.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Добар избор за јога,трчање,одбојка,вежбање, возење велосипед, вежбање на отворено или секаков вид вежби или активности поврзани со фитнес.07 "Колк : 112cm/44.52 " Должина : 106cm/41. Големина : М Половината : 68см/26. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : половината : 64см/25.94 " Должина : 104cm/40. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да ги ставите панталоните.

Избор на купувачи..