• Неодамнешно
CaComMARK PI Менс Блузи Кратки Ракави Дозвола Машки Летен Одмор Пуловер Без Ракави Маица Тренингот Облека Жолта
zoom_in

CaComMARK PI Менс Блузи Кратки Ракави Дозвола Машки Летен Одмор Пуловер Без Ракави Маица Тренингот Облека Жолта

DEN 244.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машко Летно Слободно Време Пуловер Маица Без Ракави Врвна Облека За Вежбање Карактеристика : изработена е од висококвалитетни материјали, доволно издржлива за вашето секојдневно носењесо својот едноставен дизајн, тоа е совршено парче за носење во секоја посебна пригода, сигурен сум дека ќе ви се допадне! дизајнот може да ве направи повеќе виталностовој лесен врв е совршен за оние среќни денови!Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Содржина на пакетот : машки врвови X1 Size : M Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 46cm/18.11 "Должина : 68cm/26.77". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 48см/18.90 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 50cm/19.69 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 52cm/20.47 "Должина : 74cm/29.13" Машки Кошули Краток Ракав; Совршен за секоја Пригода. Машки Кошули Краток Ракав Копче До Дозвола; Машки Кошули Срафички Маици Дозвола. Маица со кратки Ракави/ Блуза/ Блузи/ Маица за Мажи Дозвола.

Избор на купувачи..