• Неодамнешно
Забава Матурска Свадба Декор Невеста Свадба Лента Рака Зглоб Цвет Нараквици Бисери Роза БЕЛО
zoom_in

Забава Матурска Свадба Декор Невеста Свадба Лента Рака Зглоб Цвет Нараквици Бисери Роза БЕЛО

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опсег На Примена : може да се користи како цвет на зглобот, цвет на раката и цвет на невестата. Може да се користи и за врзување на вашата убава коса како наметка во обични времиња. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Големина : дијаметарот на цветот е околу 7 см, со мала грешка во рачното мерење. Стил : стил на завој, тежина на единицата околу 10гр. Повод : Свадба. Тип : Вештачки Цвет. Тоа е одличен подарок за вашиот љубовник, семејство и пријатели. Материјал : свила цвет пластични украс лента. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА. Известување : . 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2. Боите може да имаат различни како дисплеј за разлика, ве молиме разберете. Слики : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. Ви благодариме и среќно купување!. САМОСТОЈНА Забава Матурска Свадба Декор Невеста Свадба Лента Рака Рачен Зглоб Цветни Нараквици Бисери Роза БЕЛО.

Избор на купувачи..